Aktualności

Ogłoszenia Duszpasterskie
4 Niedziela Wielkiego Postu

| dodał:

1.W ubiegłym tygodniu w naszej parafii odbyły się Rekolekcje Wielkopostne.Frekwencja była dobra .Ks.prał.Andrzejowi Kakareko Kanclerzowi Kurii Metropolitalnej Białostockiej składamy serdeszne podziękowanie za profesjonalne przeprowadzenie Rekolekcji w naszej parafii.Bóg zapłać.

2.w tym tygodniu będzie :

-I czwartek/Godzina Święta po g.18.00/.Modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.

-I piątek/nab.do Najśw.Serca P.Jezusa/ g.7.00 i 18.00 w Kamionce g.19.00.

- sobota /nab. do Niepokalanego Serca NMP./g.7.00 i 18.00

3. W tym tygodniu 2 kwietnia /środa/ w  rocznicę śmierci Bł.Jana Pawła II zapraszamy na g.21.00 na modlitwę Różańcową  przy Pomniku J.P.II a póżniej na dalszą Część do kościoła w intencji przygotowania do Kanonizacji bł.Jana Pawła II.

4. Za tydzień w niedzielę odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Jasionówki o godz.15.00.Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Białostockiej zaprasza na spotkanie pt. „Miłość i inne sporty ekstremalne”. Spotkanie Paolo Curtazem, włoskim autorem licznych książek o tematyce religijnej, kaznodzieją od lat głoszącym konferencje, wykłady, prowadzącym rekolekcje dla małżeństw, odbędzie się 6 kwietnia 2014 roku, o godz. 17.30 w kinie Ton /obok katedry białostockiej/. Na spotkanie zapraszamy młodzież, narzeczonych, małżonków.